LOGO - Hodowla Orsłan

Hodowla Orsłan

Hodowle psów
Dane teleadresowe:

Fotografie

Zdjęcie 1 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 2 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 3 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 4 - Hodowla Orsłan  
Zdjęcie 5 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 6 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 7 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 8 - Hodowla Orsłan  
Zdjęcie 9 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 10 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 11 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 12 - Hodowla Orsłan  
Zdjęcie 13 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 14 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 15 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 16 - Hodowla Orsłan  
Zdjęcie 17 - Hodowla Orsłan  Zdjęcie 18 - Hodowla Orsłan    

Opis działalności

Hodowla ORSŁAN zajmuje się hodowlą psów rasy Moskiewski Stróżujący należących do grupy Molosów w typie górskim.


Nasz wybór Moskiewskiego Psa Stróżującego podyktowany został przede wszystkim:
1) odpornością na choroby; często pisze się o nim, że jest „pozbawiony chorób genetycznych i zdrowy z natury”. Czego nie można powiedzieć o psach innych ras. W przypadku MPS nie musimy więc drżeć, że naszego pupila dotknie jakieś schorzenie, do którego jest genetycznie predysponowany.
2) zapewnieniem sobie poczucia bezpieczeństwa; MPS jako pies stróżujący wykazuje się instynktem obrończym, nie zaś atakującym! Budzi respekt już samym wyglądem, który w połączeniu z głosem, daje pożądany efekt – odstrasza wszelkich intruzów. MPS jako dobry stróż o mocno rozwiniętym instynkcie terytorialnym sprawdzi się więc doskonale zarówno w podmiejskiej wilii czy rezydencji, jak i w urokliwym domku na wsi.
3) chęcią posiadania prawdziwego niekanapowego psa, który będzie jednocześnie nieodzowną ozdobą domu i posesji; piękno i reprezentacyjne walory MPS niejednego (nawet niemiłośnika psów) wprowadzają w zachwyt. MPS jest masywny, ale nie niezdarny. Idealnie komponuje się we wnętrzach urządzanych w stylu zwanym rustykalnym, ludowym czy preferowanym przez czytelników kolorowego pisma „Weranda Country” ;-).
4) chęcią posiadania wspaniałego towarzysza i przyjaciela; MPS pomimo swoich rozmiarów i wagi jest aktywny i ruchliwy, ale nie nachalny. Szybki i sprawny fizycznie. Jeśli biegamy, chętnie potowarzyszy nam w uprawianiu tego sportu. Za leśne spacery i brodzenie w wodzie będzie bardzo wdzięczny. Jeśli jednak nie zapewnimy mu takich atrakcji, nie musimy się obawiać, że zdemoluje nam dom lub przekopie ogród celem rozładowania nadmiaru swej energii.
5) brakiem cech dominujących; ta niewątpliwa zaleta zostanie utrzymana pod warunkiem, że w trakcie konsekwentnego wychowania nie oddamy MPS przywództwa w stadzie.
6) wrodzoną inteligencją i łatwością w tresurze; jeśli mamy na swoim koncie jakieś niepowodzenia w szkoleniu psów i jesteśmy zniechęceni podejmowaniem kolejnych prób, szkoląc MPS ponownie odzyskamy wiarę w swoje i psie zdolności w tym zakresie ;-).
7) tolerowaniem gości i innych zwierząt (zwłaszcza mniejszych psów i kotów); nasze relacje z odwiedzającymi nas gośćmi MPS ocenia bezbłędnie i daje temu wyraz swoim przemyślanym zachowaniem.

NASZE PSY:

- Masza [Polska]
(m. tricolor)
urodzona 16. 06. 2007r.
w domowej hodowli "Moskal"

- Rasza Imperiya Kesh [Ukraina]
(m. sobolowo-biała)
urodzona 16. 05. 2012r.

- Dasza (Diuna)
Moskiewskie Ranczo [Polska]
(m. sobolowo-biała)
urodzona 08. 04. 2014r.- Marina Orsłan
(m. sobolowo-biała)
urodzona 29.10.2014r.

Więcej zdjęć naszych psów na stronie www oraz facebooku: "Moskiewski Pies Stróżujący".
ZAPRASZAMY! ! !

Oferta

Aktualnie w naszej hodowli mamy szczenięta urodzone 8 marca 2016 roku. Rodzicami zostali Dasza (Diuna Moskiewskie Ranczo) i Puszkin (Plymouth Bestshaigri, St. Petersburg, Rosja). które czekają na nowy dom.

Słowa kluczowe

Rasowe psy Iłów, Duże psy Iłów, Moskale Iłów, Moskiewskie psy stróżujące Iłów, Domowa hodowla psów Iłów, Pies obronny Iłów, Rasowe psy mazowieckie, Duże psy Mazowieckie, Moskale Mazowieckie, Moskiewskie psy Stróżujące Mazowieckie, Domowa hodowla psów Mazowieckie, Pies obronny mazowieckie, Moskiewskie psy Stróżujące, Moskale, Hodowla Orsłan,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)