LOGO - YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza

YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza

Hotele dla zwierząt
Dane teleadresowe:
  • adres:Jagodowe Wzgórze 98
  • miejscowość:80-298 Leźno
  • województwo:pomorskie
  • telefon:697-067-700
  • telefon:507 090 855
  • www:www.yukon.com.pl/index1.html

Fotografie

Zdjęcie 1 - YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza  Zdjęcie 2 - YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza  Zdjęcie 3 - YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza  Zdjęcie 4 - YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza  
Zdjęcie 5 - YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza  Zdjęcie 6 - YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza  Zdjęcie 7 - YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza  Zdjęcie 8 - YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza  
Zdjęcie 9 - YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza  Zdjęcie 10 - YUKON- Koniki z Jagodowego Wzgórza    

Opis działalności

YUKON – geograficznie – nazwę tą nosi największa rzeka Alaski, oraz północno-zachodnie terytorium Kanady. Kraina, gdzie człowiek żyjąc w bliskości z dziką naturą, by przetrwać musiał korzystać z pomocy psich zaprzęgów i koni.

YUKON – ta nazwa powoduje dreszczyk emocji u wszystkich, którzy wychowali się na książkach o dzikiej Kanadzie, Alasce, Indianach, Eskimosach i poszukiwaczach przygód. Dla wielu Yukon stał się synonimem przygody. Dla „poganiaczy psich zaprzęgów” (maszerów) Yukon kojarzy się również z wyścigiem psich zaprzęgów – Yukon Quest – wyścigiem, który jest wielką przygodą i marzeniem każdego maszera.

YUKON – firma, która od kilku lat organizuje imprezy z udziałem zwierząt. Obecna jest na wielu festynach, pokazach, imprezach firmowych i rodzinnych. Przez sezon letni w Oliwskim Ogrodzie Zoologicznym oferuje przejażdżki konne dla dzieci i młodzieży oraz zwiedzanie ZOO bryczką. Od jesieni do wiosny proponujemy ciekawe imprezy z udziałem psich zaprzęgów.

Chcemy by marzenia się spełniły, i by każdy mógł doświadczyć przygód rodem z książek Jacka Londona i Jamesa Oliwiera Coorwoda.

Oferta

NASZE KONIE

Obecnie posiadamy koniki polskie i kuce szetlandzkie. Nasze konie zostały tak dobrane i przygotowane, żeby mogły pracować z początkującymi jeźdźcami i małymi dziećmi. Nasze konie, podobnie jak psy są bardzo odporne na niskie temperatury. Dlatego wyżej cenią sobie schronienie wśród drzew niż ciepłe stajnie.

Cennik:

oprowadzanie – 15 zł / 15 min
karnet oprowadzanie – 50 zł / 5x15min ważny 1 miesiąc
lonża – 25 zł / 30 min
maneż – 35 zł / 1h
jazda indywidualna – 40 zł / 1h
teren – 40 zł / 1h
karnet jazdy – 140 zł/ 5 h ważny 2 miesiące
rajdy konne – do uzgodnienia

HOTEL DLA PSÓW

Zapraszamy do hotelu dla psów, mieszczącego się przy naszym domu. Jest to mały hotel. Przyjmujemy do niego maksymalnie 10 psów, dlatego też mamy czas na spędzenie go z każdym psem indywidualnie. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków. Chcemy by Państwa Pies podczas pobytu w naszym hotelu miał nie tylko zapewnione jak najlepsze warunki bytowe, ale również dobrą zabawę i optymalny komfort psychiczny.

Oferujemy:
• Profesjonalną opiekę
• Dużo dobrej zabawy
• Regularne spacery

Usługi dodatkowe:
• zabezpieczenie przed kleszczami – cena specyfiku wg wielkości zwierzęcia
• odrobaczanie -cena specyfiku wg wagi zwierzęcia
• transport z terenu Trójmiasta do lub z Hotelu 60zł
• usługi weterynaryjne -cennik dr weterynarii
• podawanie leków przywiezionych ze zwierzęciem (w tym iniekcje podskórne i domięśniowe) – bezpłatnie
• szkolenia

Właściciel psa jest zobowiązany:
• Udostępnić na czas pobytu psa w hotelu książeczkę zdrowia psa (świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie,dla szczeniąt świadectwo szczepień wieku szczenięcego)
• Zabezpieczyć psa przeciwko kleszczom i pchłom
• Odrobaczyć psa w okresie maksymalnie 4 tygodnie przed oddaniem psa do hotelu


Żywienie:
Żywienie indywidualne w zależności od preferencji właściciela pokarmem dostarczonym przez właściciela lub karmą oferowaną przez hotel. Kwestia karmienia omawiana jest w przypadku każdego zwierzęcia indywidualnie. Cena wyżywienia ustalana jest oddzielnie od ceny doby hotelowej i indywidualnie dla każdego zwierzaka.

Cennik:
Doba hotelowa:
- kojce zewnętrzne: 35zł
- "hotel domowy": 60zł
- pobyt powyżej jednego miesiąca – cena do negocjacji
- wyżywienie 5 - 15 zł (w zależności od wielkości psa i rodzaju karmy)
- transport psa do/z hotelu z terenu Trójmiasta – 60zł

Płatność za pobyt pobierana jest z góry przy przyjęciu do hotelu i podpisaniu umowy powierzenia, w przypadku wcześniejszej rezerwacji płatność wynosi 50% kwoty za pobyt w hotelu w chwili rezerwacji i 50% przy przyjęciu psa do hotelu. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji.

Słowa kluczowe

polecane hotele dla psów Leźno, polecane hotele dla zwierząt Leźno, hotel dla psów pomorskie, polecane hotele dla psów niedaleko Trójmiasta, Hotel dla psów Leźno, Hotel dla zwierząt Leźno, Jazda konna Leźno, Nauka jazdy konnej Leźno, Nauka jazdy konnej dla dzieci Trójmiasto, Psie zaprzęgi Trójmiasto, Wycieczka psim zaprzęgiem Leźno, Wycieczka psim zaprzęgiem pomorskie, Psie zaprzęgi Leźno,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)